Bebek Şampuanı

Bebekler ufak ve hassas olduklarından dolayı ihtiyaçlarının da onlara özel hazırlanmış olması gerekir. Bu yüzden bebek şampuanları çok önemlidir. Göz yakmayan özel bebek şampuanları normal şampuanlara göre daha hassastır ve gözleri yakmayacak özel formüllere sahiptir. Bebekler sözlerimizi her zaman dinlemedikleri için bu özellik çok gereklidir. Yoksa bebeklerin gözleri yanar ve ağlamaya başlarlar. Bu yüzden göz yakmayan şampuanlar çok önemlidir.
 

Emzik-Emzik Kutusu

Bebekler emerken anneleriyle yakın olur ve bağ kurarlar. Bundan dolayı ağladıklarında emerek sakinleşebilirler. Ancak bebek aç olmadığında emmeyi bırakabilir. Bu durumda emzikler en iyi araçtır. Bebek hem emmeye devam eder hem de karnı tok olduğu için sorun da yaşamazsınız. Emzikler bu açıdan bir ailenin en çok ihtiyacı olan şeylerdir. Emzikleri saklamak için emzik kutusuna da ihtiyacınız vardır. Emzik kutuları sayesinde emzikleri kirlenmeden koruyabilirsiniz. Hem emzikleri hem de emzik kutularını sitemizden bulabilirsiniz.
 

Islak Mendil

Bebeklerin temizliği için en gerekli araçlardan birisi de ıslak mendildir. Bebeklerin her yerini özel ıslak mendillerle temizleyebilirsiniz. Bebeklerin cildi hassas ve ince olduğundan dolayı ıslak mendiller bebeklere zarar verebilir. Bu yüzden bebekler için özel saf ıslak mendiller kullanılmalı. Siz de bebeğinize en uygun Islak Mendiller için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Bebek Biberonu

Bebeklerin en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi de biberondur. Sütlerini ya da mamalarını saklamak ve bebekleri beslemek için ailelerin en büyük yardımcısı biberondur. Biberonlar aynı zamanda emziklerle aynı etkiyi de sağlar. Üstelik biberonun farklı ağızları da vardır. Bebeğinizin en sevdiği ağza göre farklı biberon ağızlıkları da satın alabilirsiniz.
 

Bebek Maması

İlk 6 ay anne sütü içen bebekler, bir yerden sonra mama da yemeye başlarlar. Mama yemeleri gerektiğinde ise damak tatlarına uygun olmalı. Aynı şekilde mamalar çocukların gelişimini ve büyümelerini destekleyecek şekilde olmalı. Bunun için de doğal ve organik mamalarla beslemelisiniz. Bebeğiniz için en uygun mamaları da sitemizde bulabilirsiniz.
 

Bebek Bezi

Bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden bir tanesi de bebek bezidir. Tuvalet eğitimi alan tüm gün bez içinde duran bebekler, bezlerinden rahatsız olmamalı. Tüm gün bezleri içinde durduklarından dolayı bebekler pişik olabilir, kızarabilir, canları yanabilir. Bu yüzden bezlerinin içinde rahatça dolaşmaları çok önemlidir. Siz de bebeğinize en uygun bezleri almak istiyorsanız Atsepete üzerinde bolca bez markası bulabilirsiniz.
 

Bebek Pudrası

Bebekler tüm gün yattıkları için devamlı pişik olma tehlikesiyle karşı karşıya gelmektedirler. Yattıkları pozisyon, kıyafetleri gibi birçok şey bebeklerin pişik olmasında etken olabilir. Pişiği engellemek için en pratik yolsa bebek pudrası kullanmaktır. Ancak kullandığınız pudranın içeriğine dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin cildi çok hassas olduğundan dolayı, hassas ürünler kullanmalısınız.
 

Anne Ürünleri

Bebeklerin sağlığı kadar annelerin de sağlığı ve mutluluğu önemlidir. Anneler mutlu oldukça bebeklerini de mutlu ederler. Üstelik anneler bu dönemde bebekleriyle çok ilgilendikleri için kendilerini çok umursamayabilirler. Ancak kendilerini önemsememesi bebeklere de yansıyabilir. Bu yüzden annelerin de kendine dikkat etmesi ve gerekmektedir. Annelerin en çok sahip olduğu problemlerin çözümü ise sitemizdeki anne ürünlerinde.
 

Bebek Bakım Ürünleri ve Malzemeleri

Bebeklerin her daim bakıma ve yardıma ihtiyacı vardır. Bundan dolayı bebekler için her ürün özel olmalıdır. Her biri bebeklerin hassaslığına özel olarak tasarlanmış ve onları rahatsız etmeyecek olmalıdır. Bebeğiniz için en iyi ürün ve malzemeleri de Atsepete sitesinde bulabilirsiniz.