Loading..
   < >

   Çamaşır Deterjanı

   Kirlenen çamaşırların tertemiz ve mis kokulu olmasını sağlayan deterjanlar farklı özelliklere göre tüketicilere sunuluyor. Çamaşır deterjanı kullanımında beyazlar ve renkliler için farklı seçimlere yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle leke çıkarmada etkili olan ürünlere de yer vermeniz mümkün. Çamaşır deterjanları beyazlar ve renkliler için farklı içeriklere sahip olmanın yanında ayrıca ihtiyaca uygun olarak satın alabileceğiniz büyüklüğe göre de yer alıyor.

   Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

   Çamaşır deterjanı alımlarınızda beğeninize hitap eden ürün alımınızın yanı sıra farklı ürün seçeneklerine de yer açabilirsiniz. Çamaşırlarınızın daha beyaz olması ve lekelerin daha kolay çıkmasını sağlamak için makinenizi korumanızda önceliklidir. Bu sebep ile kireç önleyici ürünleri düzenli kullanarak makinenizi korurken kıyafetlerinizin daha temiz olmasını da sağlamanız mümkün.

   Çamaşırlarınızın temizliğinden sorumlu olan deterjanlar sonrasında daha yumuşak ve daha hoş kokuya sahip olması için yumuşatıcı tercih edebilirsiniz. Koku aromaları ile hazırlanan yumuşatıcılar aynı zamanda kolay ütünün rahatlığını da sunuyor.

   Özellikle beyazların daha beyaz olmasında etkili olan çamaşır suları sadece çamaşırlarda değil aynı zamanda genel mutfak ve banyo temizliğinde de kullanılabilen ürünler olarak dikkat çekiyor. Beyazlarınızın yıpranmadan temizlenmesi ve istediğiniz parlak beyazlığa kavuşması için çamaşır ağartıcılarına da yer açabilirsiniz.

   Çamaşır Deterjanı Fiyatları

   Çamaşır deterjanı fiyatları üretici markalara göre farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra satın almak istediğiniz ürün gramajına göre de fiyat farklılıklarını görmek mümkün.
   Çamaşırlarınızın arzu ettiğiniz temizliğe kavuşması için deterjan ve ağartıcı kullanımına yer açarken aynı zamanda yumuşatıcı ile de hoş ve kalıcı bir koku elde edebilirsiniz. Kategorimiz içinde yer alan çamaşır deterjanları farklı ürün markalarına sahip olup dilediğiniz gramajı da bulabilirsiniz.

   Adresimizden yapacağınız alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri tüm alımlarınız ücretsiz kargo avantajından da faydalanabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerde kolaylıkla değişim ya da iade hakkınızda bulunmakta olup müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilerek en kısa sürede adresinize teslim edilir. Ödemelerinizde kredi kartını güvenli olarak kullanabilmenin yanı sıra kapıda ödeme kolaylığından da yararlanmanız mümkün.