Et, Tavuk, Şarküteri Ürünleri

Şarküteri kategorisinde sofralarınızı lezzetlendiren salam, sosis, jambon, füme hindi, kavurma ve sucuk gibi yiyecek çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu yiyecekler çok lezzetli olmanın yanı sıra içerdikleri protein sayesinde çok da yararlıdırlar. Bu yüzden kahvaltıda veya herhangi bir öğününüzde sofrada yer alabilir.
 

Salam

Birbirinden farklı çeşitlilikle istediğiniz salamlar sitemizde bulunuyor. Dana, hindi ya da tavuk eti tercihinize göre istediğiniz salamı bulabilirsiniz. Bulabileceğiniz salamlar arasında macar salamı, büfe salamı, paketli salam gibi farklı salamları bulabilirsiniz. Üstelik Aytaç, Pınar, Maret ve Torku gibi farklı markaları da bulabilirsiniz.
 

Sosis

Kahvaltının en sevilen şarküteri yiyeceklerinden birisi olan sosisler birçok sofrada bulunmakta. İsterseniz haşlayın, isterseniz yağda kızartın. Her şekilde lezzetli olan sosislerin birçok çeşidini sitemizde birçok mardan bulabilirsiniz. Kokteyl sosisler, uzun sosisler ya da büfe sosislerden ihtiyacınız olanı seçebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz. Aytaç, Pınar, Maret ve Torku gibi markalardan dilediğinizi seçip güvenle alışveriş yapmak için Atsepeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Atsepete'nin sizlere sunduğu sodexo ile online ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.
 

Sucuk

Kahvaltının en önemli şarküteri gıdalarından birisi olan sucuklar birçok farklı şekilde yenilebilir. Tek başına kızartabilirsiniz, dilimleyebilir ya da yarıya bölebilirsiniz. Ekmek arası, yumurtayla ya da başka yemeklerle birlikte pişirebilirsiniz. Üstelik dana veya hindi gibi farklı et çeşitlerinden sucukları da bulabilirsiniz. Damak tadınıza hitap edecek sucuklar üstelik birçok farklı markada satılmakta. Sitemizde Aytaç, Pınar, Maret, Torku, Başyazıcı, Cumhuriyet, Yörük, Şahin gibi farklı markalar bulunmakta. İstediğiniz markadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 

Kavurma

Et lezzetleri arasında yeri ayrı olan kavurma, en çok sevilen yiyeceklerden birisidir. İster tek başına isterseniz farklı yiyeceklerle beraber kavurmayı çok cazip kılar. Siz de en lezzetli ve sağlıklı kavurmalara ulaşabilirsiniz.
 

Pastırma

Kahvaltıda en çok sevilen yiyeceklerden birisi de pastırmadır. Sahip olduğu lezzet sayesinde herkesin kahvaltı sofrasında önemli bir yere sahiptir. Siz de lezzetli ve güzel kahvaltılar için sofranızdan pastırmayı eksik etmeyin.
 

Dana Eti

Mutfaklarınızda et görmeyi seviyorsanız Atsepete ile istediğiniz et siparişini verebilirsiniz. Dilediğiniz et çeşidini dilediğiniz miktarda kolayca satın alabilir, gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Dana kaburga, Dana Kıyma, Dana Kuşbaşı, Dana Yemeklik Parça ve Dana Yumurtalık gibi birçok dana eti ürününü sitemizde bulabilirsiniz. Her biri özenle hazırlanan ve soğuk dolaplarda saklanan dana etleri hem lezzetli hem de sağlıklı olmanın yanı sıra oldukça güvenilirdir. Kesiminden itibaren tüm koşullara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Gönül rahatlığıyla dana eti yemek istediğinizde Atsepete bir tık uzağınızda.
 

Kuzu Eti

Et yemeyi seviyorsanız bulabileceğiniz en güzel et çeşitlerinden birisi de kuzu etidir. Özenle hazırlanmış ve saklanmış kuzu etlerine erişmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Beyaz Et

Tüm et çeşitleri ülkemizde çokça sevilse de beyaz etin yeri ayrıdır. Eğer siz de beyaz et seviyorsanız ve yemeye doyamıyorsanız istediğiniz kadar yemek için Atsepete sitesine gelebilirsiniz. Özenle hazırlanmış beyaz etler en iyi koşullarda muhafız edilmekte ve istediğiniz anda size gelmektedir. Tavuk ve Piliç Baget, Tavuk ve Piliç Bonfile, Tavuk ve Piliç kalçalı but, Tavuk ve Piliç Kanat gibi ürünlerden istediğinizi alabilirsiniz. Eğer parça parça size yetmiyorsa bütün tavuk ve bütün piliç siparişi de verebilirsiniz.
 

Dondurulmuş Ürünler

Dondurulmuş gıdalar hayatımızdaki en pratik yiyeceklerden bir tanesidir. Kolayca hazırlanması sayesinde birçok dondurulmuş gıdayı yemek yapmak için kullanabilirsin. Dondurulmuş gıdalar arasında en çok tüketilenlerden bir tanesi de mantıdır. Dilediğiniz dondurulmuş mantıyı sitemizden bulabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.