Yediden yetmişe herkesin tüketmekten keyif aldığı kekler, geçmişten günümüze en çok seçilen abur cubur türlerinden birisidir. Tekli olarak ya da baton şeklinde satışa sunulan keklerin bin bir çeşitti mevcuttur. Meyveli çeşitlerden jöleli çeşitlere, sade çeşitlerinden kakaolu çeşitlere, çikolata kaplı çeşitlerden diğer tüm çeşitleri mevcuttur. Hem çocukların hem de yetişkinlerin tüketmeyi bir hayli sevdiği kek türleri ara öğün olarak ya da çay yanı keyfi olarak tercih edilir. Özellikle de kakaolu kek çeşidi uzun yıllardan bu yana statüsünü her zaman korumaya devam eden bir türdür. Dış kısmı kakao kaplı olan ya da iç kreması kakaolu tercih edilen bu kekleri tüketirken çayınızın ve kahvenizin tadını da daha fazla çıkarıyor olacaksınız. İster evde vakit geçirirken ister çalışırken ofis ortamında tüketebileceğiniz keklerdir. Özel tariflerle elde edilmekte olan kek çeşitleri meyveli, jöleli ve sade gibi alternatiflere de sahiptir. Doyurucu ve enerji veren bir özelliği olan kekler sayesinde çocuklarınız için de kendiniz için keyifli tüketim vakitlerine sahip olabilirsiniz. Oldukça taze olan ve uzun süre tazeliğini koruyan kek paketleri sayesinde dilediğiniz her türlü çeşidi temin edebilir ve tüketebilirsiniz.
 

Kek Çeşitleri
 

Besleyici özellikleri ve doyurucu özellikleri sayesinde kek çeşitleri her zaman her evde mutlaka bulunması gerekir. Özellikle de çocukların severek tükettiği muzlu kek çeşitleri, bazen muzlu kremalı bazense muzlu çikolata kaplı şekilde üretilir. Çay, kahve ve ısıtılmış süt gibi sıcak içeceklerin yanında doyurucu bir ara öğün olarak tercih edilebilir. Meyve suyu, su ve kola gibi soğuk içeceklerin yanında ise pasta lezzeti sunar. Çeşitli kremalardan ve çikolata soslarından elde edilen keklerin tekli paketleri, çoklu paketleri ve pasta boyutu gibi büyük paketleri mevcuttur. Tek kişi için tekli paketler tercih edilirken misafir ikramlığı olarak da büyük paketler tercih edilebilir. Dilimlere ayrılmış şekilde ya da dilim kesme yerleri belirli şekilde üretilirler. Rahatlıkla bu alanlardan dilimlere ayrılabilirler. Lezzetli jölelerden ve lezzetli kremalardan elde edilen kek çeşitleri çocuklar için de en sevilen türler arasında yer alır. Okulda, sokakta, ders çalışırken ya da farklı aktiviteler yaparken henüz yemeğe çok varsa, atıştırmalık olarak da kekler tercih edilebilir. Tekli almak istemediğinizde 10, 20 ve 30 gibi adetlere sahip olan kutulu keklerden de temin edebilirsiniz.
 

Meyveli & Jöleli Kekler
 

Sade kek sevmeyen çocuklar için özellikle üretilen meyveli ve jöleli kekler de revaktadır. Hem lezzetli tadıyla hem de sevimli görüntüsüyle çocukları da yetişkinleri de kendine hayran bırakan çeşitlerdir. Özellikle de her zaman severek tüketilmekte olan hindistan cevizli kek çeşidi içerisinde doğal rendelenmiş hindistan cevizi parçalarına ve özel olarak hazırlanmış jöleye sahiptir. Çay keyiflerine daha da anlam katacak olan, kahvelerin yanını süsleyecek olan ve özellikle de damaklarda yumuşacık dağılan kek türlerini damak zevkinize göre temin edebilirsiniz. Taze içerikleri uzun ömürlü tüketim sağlar. Kakaoludan muzluya, çilekliden vişneliye, limonludan portakallıya, vanilyalıdan çikolata kaplıya varana kadar her türlü damak zevkine uygun çeşitleri mevcuttur. Kullanılan jöle ve meyve içerikleri ise damakta daha kalıcı bir lezzet bırakır ve ağızda daha kolay dağılma sağlar.
 

Kek Fiyatları
 

Birbirinden lezzetli, renkli, sade, kakaolu, jöleli ve meyveli olan kek çeşitleri aynı zamanda uygun fiyatlara da sahiptir. 10’lu paket, 20’li paket ya da tekli paketlerde kek fiyatları daha farklı karşınıza çıkar. Dilediğiniz türde temin edebilir ve bütçenizi aşmadan çeşitli keklere sahip olabilirsiniz.